Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Medal 'Za zasługi dla Miasta Szczecina" dla ks. Jana Mazura PDF Drukuj

 

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

 

Dnia 5 lipca 2018 r. po zakończeniu uroczystej sesji Rady Miasta Szczecina z okazji 73 rocznicy przejęcia Szczecina dla Polski prestiżowe tytuły "Ambasadora Szczecina" otrzymali żeglarz Wojciech Maleika i saksofonista Sylwester Ostrowski. Medale "Za zasługi dla Miasta Szczecina' otrzymali: ks. Jan Marcin Mazur, duszpasterz środowisk twórczych archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej oraz Teresa Barbara Dominiczak, poetka, publicystka, polonistka i szczecińska animatorka kultury, która gościła w Skolwinie w szkole przy ul. Kamiennej. Gratulujemy.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

DSC_1429.JPG.jpg