Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26 VII 2020

XVII Niedziela Zwykła

 

  1. Z racji na wczorajsze wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców dzisiaj po każdej Mszy święcimy pojazdy. Przy tej okazji parafia nasza włącza się w ogólnopolską akcję: św. Krzysztof – 1 grosz za jeden kilometr szczęśliwej jazdy. W ciągu minionego czasu ile kilometrów szczęśliwie i bezpiecznie przejechałeś? Zebrane fundusze wesprą misjonarzy w zakupie środków transportu służących na misjach.

  2. W okresie wakacji Msze św. w naszym kościele w tygodniu o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 07.45, 09.00, 10.30 i 12.00. Do końca wakacji nie ma Mszy w niedzielę o godz. 18.00. Spowiedź w tygodniu od. godz. 17.30.

  3. Biuro parafialne czynne w tygodniu po zakończeniu Mszy przez 15 min.

  4. Wspomnienia liturgiczne i wydarzenia tego tygodnia: w środę (29 VII) wspomnienie św. Marty; w piątek (31 VII) św. Ignacego z Loyoli, prezb.; w sobotę (1 VIII) św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK. Jest to kolejna 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

  5. W Domu Parafialnym u księży Pallotynów przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie organizowane są warsztaty pisania ikon. Chętnych odsyłamy do plakatu wywieszonego w przedsionku kościoła i na stronę: pracowniaikony.szn.pl

  6. W przedsionku wywieszony jest plakat informujący o zbliżającym się wydarzeniu jakim jest "Noc namiotów" organizowanym w nocy z 8 na 9 VIII na polu, gdzie powstaje Pustelnia.

  7. W porozumieniu z Katedralnym Biurem Pielgrzymkowym z przykrością musimy odwołać pielgrzymką do Ziemi Świętej planowaną na listopad 2020 r. Wciąż niestabilna sytuacja epidemiologiczna w Ziemi Świętej powoduje, iż trzeba było podjąć taką decyzję. Pielgrzymkę chcemy przenieść na następny rok. Po odbiór wpłaconej zaliczki prosimy zgłaszać się do ks. Artura.

  8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Celulozowej 14, 16, 18 za posprzątanie kościoła; o przejęcie posługi prosimy ślubujących w nadchodzącym tygodniu.

  9. W przedsionku kościoła wystawiona jest też świeża prasa: Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury dobrych artykułów w czasie wakacji.

  10. Skolwiniakom i Gościom, Solenizantom życzymy dobrego czasu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Szczęść Boże!!!

Ks. Artur Rasmus i ks. Tomasz Ceniuch

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

275-1.jpg.jpg