Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Reportaż PDF Drukuj

W minioną niedzielę 13.07.2014 na antenie szczecińskiego oddziału Telewizji Polskiej można było zobaczyć reportaż zrealizowany w związku z uroczystością nadania placowi przykościelnemu imienia ks. Henryka Świerkowskiego.

"..To wielka radość dla mnie osobiście, że w stulecie urodzin, bo tak możemy to traktować, ks. Henryka, on wpisuje się w tę cząstkę Szczecina, w swoja parafię, w ten plac, który swoim sercem i myślą tak pięknie przyozdobił... - powiedział ks. Jan Mazur.

Wszyscy zainteresowani, którzy nie mieli okazji obejrzeć audycji, koniecznie muszą zajrzeć

-->tutaj<--

 

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

426.jpg.jpg