Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Św. Mikołaj w Skolwinie PDF Drukuj

 

6 XII św. Mikołaj nie zawiódł. Mimo licznych obowiązków tego dnia zawitał na Skolwin, a wieczorem przybył do naszego kościoła. Dzieciaki dostały czekoladowe odbicie Świętego, a wszyscy cukierki i dobre słowo. Poprosiliśmy również św. Mikołaja, aby nagrodził najgorliwszych spośród lektorów, ministrantów i kandydatów w służeniu na niedzielnej i codziennej Eucharystii, uczestniczeniu w nabożeństwach różańcowych i wypominkowych oraz zbiórkach ministranckich najgorliwszymi w październiku i listopadzie okazali się: Paweł Rogulski, Alan Kamiński, Stanisław Stachowiak! Tuż za nimi uplasowali się: Jakub Stawarz i Miłosz Henszel. Oto  kilka fotek dzięki uprzejmości Kamili.

 

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

DSCF0496.JPG.jpg