Parafialny Zespół Caritas na pielgrzymce diecezjalnej PDF Drukuj

W dniu 17 IV 2015 ruszyła ze Szczecina pielgrzymka Parafialnych Zespołów Caritas. Skład naszej parafialnej reprezentacji stanowiły: Maria Jolanta Cicha, Czesława Szmuksta, Agnieszka Wierzbicka i Agata Boretto-Kamińska. Program pielgrzymki obejmował zwiedzanie Kalwarii Zebrzydowskiej, pobyt w Ośrodku Caritas w Zakrzowie, wyjazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w którym odbyła się Msza św. pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza. Po wspólnym posiłku nastąpiło przejście pielgrzymów do Centrum Jana Pawła II. Zwiedzanie zakończyliśmy koronką do Bożego Miłosierdzia i udaniem się do Krakowa. Kolejnym punktem odwiedzin pielgrzymów był pobyt w Sanktuarium Bożego Grobu w Miechowie. Ostatnim miejscem pielgrzymowania było Jędrzejewo, w którym znajduje się opactwo cysterskie. Poniżej kilka fotografii z pielgrzymki.

ABK

Galeria - kliknij zdjęcie