Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
07.45, 09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Parafialny Zespół Caritas na pielgrzymce diecezjalnej PDF Drukuj

 

W dniu 17 IV 2015 ruszyła ze Szczecina pielgrzymka Parafialnych Zespołów Caritas. Skład naszej parafialnej reprezentacji stanowiły: Maria Jolanta Cicha, Czesława Szmuksta, Agnieszka Wierzbicka i Agata Boretto-Kamińska. Program pielgrzymki obejmował zwiedzanie Kalwarii Zebrzydowskiej, pobyt w Ośrodku Caritas w Zakrzowie, wyjazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w którym odbyła się Msza św. pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza. Po wspólnym posiłku nastąpiło przejście pielgrzymów do Centrum Jana Pawła II. Zwiedzanie zakończyliśmy koronką do Bożego Miłosierdzia i udaniem się do Krakowa. Kolejnym punktem odwiedzin pielgrzymów był pobyt w Sanktuarium Bożego Grobu w Miechowie. Ostatnim miejscem pielgrzymowania było Jędrzejewo, w którym znajduje się opactwo cysterskie. Poniżej kilka fotografii z pielgrzymki.

ABK

 

Galeria - kliknij zdjęcie

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

213.jpg.jpg