Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Parafialny Festyn Rodzinny 2016 PDF Drukuj

 

W sobotę 11.06.2016 na placu przykościelnym odbył się coroczny Parafialny Festyn Rodzinny. Wprowadzeniem do wydarzenia była Msza Św. o godz. 11.00 a następnie nabożeństwo czerwcowe. Patron placu przykościelnego Ks. Henryk Świerkowski zadbał o wspaniałą pogodę, natomiast organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji m.in. Młode Talenty Szczecina, festiwalowe piosenki, występ dzieci ze Stołczyna, koncert zespołu Balbiny z Polic, koncert zespołu Magnolie, konkursy i zabawy dla dzieci, loterię fantową, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami, darmowe porady prawników i architekta, konsultacje naprotechnologiczne, wystawę fotograficzną, spotkanie z wolontariuszami schroniska dla zwierząt, zbiórkę elektrośmieci, grill, kawiarenkę, bar sałatkowy i coś na słodko. Po raz pierwszy odbył się także Festiwal skolwińskiego naleśnika podczas którego każdy mógł swoim sekretnym przepisem uwieść serca i podniebienia jury. Fotorelacja z wydarzenia w naszej galerii...

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

579-1.jpg.jpg