Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Nowenna do bł. Matki Teresy z Kalkuty PDF Drukuj

 

W poniedziałek 29.08.2016 r. w naszym kościele odbyła się uroczysta stacja czwartego dnia Nowenny do bł. Matki Teresy z Kalkuty przed Jej kanonizacją, która odbędzie się w Rzymie w najbliższą niedzielę. Poszczególne stacje odbywają się w kolejnych wybranych kościołach Szczecina. Gościliśmy z tej okazji na Eucharystii i nabożeństwie siedem Sióstr Misjonarek Miłości, które posługują najuboższym w Szczecinie na Bulwarze Gdańskim. Siostry poprowadziły modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Wszyscy, którzy byli obecni mieli możliwość oddania czci relikwiom bł. Matki Teresy. Obecność Sióstr była dla nas w Roku Miłosierdzia miłym wydarzeniem przypominającym o potrzebie pełnienia dzieł miłosierdzia. Spotkanie to stało się też piękną okazją, by uświadomić sobie ilu jest wokół nas potrzebujących, którym możemy na różne sposoby pomagać - zarówno materialnie jak i duchowo. W uroczystość pięknie wpisał się także nasz Parafialny Zespół Caritas, któremu dziękujemy za całoroczną służbę. Przed kościołem zrobiliśmy rodzinne zdjęcie, a rozmowom nie było końca. Siostry miały też możliwość zwiedzenia Skolwina. Mamy nadzieję, że od dzisiaj częściej będą przybywały do naszej dzielnicy, gdzie Szczecin się zaczyna.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

642-1.jpg.jpg