Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Projekt terenów zielonych wokół kościoła PDF Drukuj

 

Zgłosiła się rok temu z chęcią napisania pracy o terenach zielonych wokół naszego kościoła.

Po roku czasu, podczas kolędy Agnieszkę spotkałem uśmiechniętą (i odmienioną). Pokazała swoje dzieło m.in. wizualizacje. Poprosiłem o krótkie CV, może ktoś skorzysta:

„Jestem dyplomowanym architektem krajobrazu, wykształcenie zdobyłam kończąc studia wyższe na kierunku Architektura Krajobrazu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Niniejszy projekt jest moją pracą dyplomową. Projektowanie jest moją pasją, dzięki której mogę stworzyć wyjątkowe realizacje. Prace mojego autorstwa harmonijnie wpisują się w krajobraz, uwzględniając funkcjonalność, zasady ergonomii oraz potrzeby, możliwości i gust Inwestora. Wykonuję także inwentaryzacje dendrologiczne, inwentaryzacje krajobrazu oraz wizualizacje".

Kontakt dla zainteresowanych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,tel. 725 494 804, facebook: Architekt Krajobrazu Agnieszka Gryczan

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

DSC07624a.jpg.jpg