Projekt terenów zielonych wokół kościoła PDF Drukuj

Zgłosiła się rok temu z chęcią napisania pracy o terenach zielonych wokół naszego kościoła.

Po roku czasu, podczas kolędy Agnieszkę spotkałem uśmiechniętą (i odmienioną). Pokazała swoje dzieło m.in. wizualizacje. Poprosiłem o krótkie CV, może ktoś skorzysta:

„Jestem dyplomowanym architektem krajobrazu, wykształcenie zdobyłam kończąc studia wyższe na kierunku Architektura Krajobrazu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Niniejszy projekt jest moją pracą dyplomową. Projektowanie jest moją pasją, dzięki której mogę stworzyć wyjątkowe realizacje. Prace mojego autorstwa harmonijnie wpisują się w krajobraz, uwzględniając funkcjonalność, zasady ergonomii oraz potrzeby, możliwości i gust Inwestora. Wykonuję także inwentaryzacje dendrologiczne, inwentaryzacje krajobrazu oraz wizualizacje".

Kontakt dla zainteresowanych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,tel. 725 494 804, facebook: Architekt Krajobrazu Agnieszka Gryczan

Galeria - Kliknij zdjęcie

740-1.jpg.jpg