Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 I 2018

IV Niedziela Zwykła


  1. Po feriach zimowych wracamy do stałego rytmu życia naszej parafii. W tygodniu Msze o godz. 18.00. Biuro Parafialne czynne w środę od godz. 16.00 do 17.00.

  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Modlitwy tych dni na wieczornych Mszach. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych. A po wieczornej Mszy czuwanie z Maryją. Biuro w tym dniu będzie nieczynne.

  3. W piątek święto: Ofiarowanie Pańskie (stara nazwa Matki Boskiej Gromnicznej), jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Msze w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00. Już dzisiaj można nabyć gromnicę.

  4. Również w piątek (2 II) po Mszy wieczornej ok. 18.30 zapraszamy na ostatni koncert kolęd w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych z Domu Kultury "Klub Skolwin".

  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 9.00 Msza a po niej spotkanie wszystkich członków i sympatyków Żywego Różańca.

  6. W naszej parafii można uzyskać pomoc przy wypełnianiu PIT-ów za 2017 r., w celu dokonania odpisu 1% podatku. Wiadomości w zakrystii.

  7. W kościele św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy otwarta jest wystawa pt. „Królowa Polski o wielu obliczach”. Składa się ona 48 obrazów Matki Bożej ukoronowanych przez Sługę Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Organizatorzy zapraszają.

  8. W dniach od 1 do 3 czerwca br. odbędzie się w Szczecinie Zjazd Dużych Rodzin, którego organizatorem jest Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" przy współpracy Miasta Szczecina oraz Kurii Metropolitalnej. W związku z tym prosimy o pomoc w organizowaniu noclegu dla rodzin, które przyjadą na spotkanie. Zgłoszenia możliwe są poprzez stronę internetową www.zjazd.3plus.pl. Wiadomości w zakrystii.

  9. W zakrystii są do odebrania fotografie wykonane podczas wspólnego kolędowania w Domu Kultury "Klub Skolwin".

  10. Dziękujemy mieszkańcom ul. Ciesielskiej i Orłowskiej za posprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców ul. Głębokiej i Górniczej. W piątek po Mszy ok. 10.00 będzie demontowana w kościele dekoracja bożonarodzeniowa.

  11. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały gość Niedzielny z płytą CD. Są też darmowe Dobre Nowiny.

   Ks. Artur Rasmus

    

   Polecamy

   Reklama
   Reklama
   Reklama

   Losowy obraz

   150-1.jpg.jpg