28 I 2018

IV Niedziela Zwykła

1. Po feriach zimowych wracamy do stałego rytmu życia naszej parafii. W tygodniu Msze o godz. 18.00. Biuro Parafialne czynne w środę od godz. 16.00 do 17.00.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Modlitwy tych dni na wieczornych Mszach. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych. A po wieczornej Mszy czuwanie z Maryją. Biuro w tym dniu będzie nieczynne.

3. W piątek święto: Ofiarowanie Pańskie (stara nazwa Matki Boskiej Gromnicznej), jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Msze w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00. Już dzisiaj można nabyć gromnicę.

4. Również w piątek (2 II) po Mszy wieczornej ok. 18.30 zapraszamy na ostatni koncert kolęd w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych z Domu Kultury "Klub Skolwin".

5. Za tydzień w niedzielę o godz. 9.00 Msza a po niej spotkanie wszystkich członków i sympatyków Żywego Różańca.

6. W naszej parafii można uzyskać pomoc przy wypełnianiu PIT-ów za 2017 r., w celu dokonania odpisu 1% podatku. Wiadomości w zakrystii.

7. W kościele św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy otwarta jest wystawa pt. „Królowa Polski o wielu obliczach”. Składa się ona 48 obrazów Matki Bożej ukoronowanych przez Sługę Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Organizatorzy zapraszają.

8. W dniach od 1 do 3 czerwca br. odbędzie się w Szczecinie Zjazd Dużych Rodzin, którego organizatorem jest Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" przy współpracy Miasta Szczecina oraz Kurii Metropolitalnej. W związku z tym prosimy o pomoc w organizowaniu noclegu dla rodzin, które przyjadą na spotkanie. Zgłoszenia możliwe są poprzez stronę internetową www.zjazd.3plus.pl. Wiadomości w zakrystii.

9. W zakrystii są do odebrania fotografie wykonane podczas wspólnego kolędowania w Domu Kultury "Klub Skolwin".

10. Dziękujemy mieszkańcom ul. Ciesielskiej i Orłowskiej za posprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców ul. Głębokiej i Górniczej. W piątek po Mszy ok. 10.00 będzie demontowana w kościele dekoracja bożonarodzeniowa.

11. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały gość Niedzielny z płytą CD. Są też darmowe Dobre Nowiny.

Ks. Artur Rasmus