Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 V 2018

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego


  1. W dzisiejszej uroczystości Chrystus wskazuje kierunek naszej wędrówki. Nie bójmy się Nieba. On poszedł tam, aby przygotować nam miejsce. Jednocześnie nie zostawił nas samych bo obiecał dać Swojego Ducha.

  2. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa czytamy książkę "Maryjne drogi wolności Prymasa Tysiąclecia". W razie niemożności przyjścia Litanią do Najświętszej Maryi Panny można pomodlić się w domu.

  3. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: w poniedziałek (14 V) święto św. Macieja Ap; w środę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, patrona naszego Arcybiskupa. Obejmijmy modlitwą solenizantów. Za tydzień w niedzielę (20 V) obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

  4. W tym tygodniu rozpoczynają się próby dla dzieci przed I Spowiedzią i Komunią św. Zainteresowani otrzymali rozkład spotkań. Prosimy o wsparcie modlitwą tej grupy dzieci i ich rodziców, których uroczystość odbędzie się 27 V o godz. 12.00. Osoby przychodzące zwyczajową na wyżej wymienioną Mszę prosimy o wybranie innej godziny.

  5. Rocznica I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 3 VI w niedzielę o godz. 12.00. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych odbędzie się za tydzień 20 V o godz. 10.30.

  6. Ponawiamy prośbę sprzed tygodnia. W najbliższą sobotę (19 V) o godz. 12.00 chcemy zrobić nabożeństwo dla chorych, którzy wiele miesięcy, a może i lat nie wychodzą z domów. Kto by wiedział o chorych chcących przybyć a nie mających transportu prosimy o zgłoszenie do zakrystii. Chcących pomóc w transporcie chorych również prosimy do zakrystii.

  7. Również w sobotę o godz. 21.00 zapraszamy na wieczorne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. W programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja, śpiewy i na zakończenie o godz. 23.00 Msza św. Wszystkich, którzy chcą się wyciszyć i odnowić w sobie dary otrzymane na chrzcie i bierzmowaniu serdecznie zapraszamy.

  8. Kandydaci do bierzmowania na swoją Mszę dziś i za tydzień przynoszą informacje o osobach mogących pełnić rolę świadka bierzmowania potwierdzoną przez parafię w której obecnie mieszkają.

  9. Dziękujemy mieszkańcom ul. Skwarnej i Wodnej za posprzątanie kościoła; o podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców ul. Stołczyńskiej. Dziękujemy wszelkie gesty życzliwości i za pamięć, za pomoc.

  10. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Artur Rasmus

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 336

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

dsc_0752.jpg.jpg