Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

08 IV 2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego


  1. O Niedzieli Miłosierdzia Bożego Jezus powiedział s. Faustynie: "W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św. dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar...". Warto zawierzyć Jezusowi jakąś sprawę która po ludzku jest nie do rozwiązania. Spotkajmy się dziś na koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce przejdziemy na miejsce gdzie stanie pustelnia.

  2. Przez cały tydzień do soboty (14 IV) naszą parafię odwiedza ikona Chrystusa Króla. Jest to inicjatywa członków Diecezjalnej Akcji Katolickiej.

  3. Jutro (9 IV) uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Liturgicznie uroczystość została przesunięta ze względu na święta wielkanocne. Jest to również dzień Świętości Życia. Zapraszamy na wspólną modlitwę aby każde ludzkie życie było zawsze chronione.

  4. W niedzielę, 15 kwietnia br., o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy XVI Szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem: Piękni od poczęcia. Jest ono wyrazem afirmacji każdego ludzkiego życia, od momentu jego zaistnienia. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Jak co roku zachęcamy do włączenia się w zbiórką pieluszek jednorazowych dla niemowląt, które zbierane będą przy pomniku św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach przed wyruszeniem Marszu. Zebrane artykuły zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Poczerninie.

  5. Biuro Parafialne czynne jest w środę od 16.00 do 17.00 i w sobotę od. 9.00 do 11.00.

  6. Kandydaci do bierzmowania mają swoją Mszę formacyjną i spotkanie w niedzielę o godz. 18.00.

  7. Coroczne Wiosenne Sprzątanie Skolwina odbędzie się w sobotę 14 IV o godz. 11.00. W sześciu punktach ustawione będą kontenery na śmieci: przy ul. Stołczyńskiej przy rampie kolejowej przy dworcu, przy boisku "Świtu", przy wjeździe na przystań "Narwal", przy skwerku Stołczyńska 156, przy ul. Wodnej (przystań EKO-DĄB) i przy ul. Orłowskiej. W miarę możliwości włączmy się w akcję, aby Skolwin stawał się piękniejszy. Po zakończeniu akcji ok. godz. 14.00 Stowarzyszenie "Skolwin i My" zaprasza do "Magla" przy ul. Stołczyńskiej 154.

  8. Dziękujemy rodzinie dziecka które w minioną sobotę przystąpiło do I Komunii św. za posprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru prosimy rodzinę dziecka które przystąpi w nadchodzącym tygodniu do I Komunii św.

  9. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Artur Rasmus

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 336

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

DSC_1427.JPG.jpg