Zamknij [x]
Szwengler Helena Antonina

 

urodziła się 31 sierpnia 1938 r. w Recklinghausen (Niemcy) w rodzinie Władysława i Zofii (zd. Cerekwicka). Ochrzczona została 4 września 1938 r. w par. św. Jana w Recklinghausen. Gdy miała 10 lat z rodzicami i rodzeństwem przyjechali do Skolwina. Mieszkali przy ul. Huculskiej 10. Chodziła do SP 17 przy ul. Inwalidzkiej. Związek cywilny zawarła 1960 r. z Edwardem Laskowskim. Mieli córkę Beatę-Edytę i syna Janusza. W tym czasie przeprowadzili się do budynku przy ul. Wodnej 6/3. Po 37 latach zamieszkali pod numerem 6/6. Pracowała w Służbie Zdrowia. Jest na emeryturze.

Ostatnia zmiana: 30.01.2018

 

Szukaj pionierówLosowe zdjęcie

Weronis Wacawa zd. Laskowska.jpg.jpg

Pionierów w bazie

Aktualna liczba : 1075

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama