Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Pogoda w Skolwinie

 

Temperatura: [°C]

Ciśnienie: 1017 [hPa]

Prędkość wiatru: 2.4 [km/h]

Kierunek wiatru: NE

Promieniowanie UV: 0

Wilgotność powietrza: [%]

Dzienna suma opadów: 0 [mm]

Nasza Północ, Czasopismo sympatyków sportu Dzielnicy Północ PDF Drukuj

 

Osiemnastostronicowa gazeta formatu A5 powielana w nakładzie 350 egzemplarzy, wyszła po raz pierwszy w styczniu 2006 r. Redaktorem naczelnym pisma był Szymon Kufel, a współpracownikami Rafał Zieliński, Tomasz Leszczyński, Monika Skweres, Przemysław Kazaniecki, Paweł Adamczak i Przemysław Skweres. Wywiady, charakterystyki, komentarze, sprawozdania z meczy, tabele wyników, czyli wszystko o Osiedlowym Klubie Sportowym Świt Skolwin „okraszone" mnóstwem fotografii. Pierwsze trzy numery wychodziły w regularnych odstępach czasowych i dlatego podtytuł brzmiał: Miesięcznik sympatyków sportu Dzielnicy Północ. Numer 4 był już: Czasopismem sympatyków... W sumie do grudnia 2011 roku wydano 10 numerów. Od numeru 7 (wyszedł w październiku 2009) okładka była kolorowa, zmieniło się też logo tytułowe. Ostatni numer firmowali: Marta Kufel jako redaktor naczelny, Dawid Żuchowicz – opracowanie graficzne i współpracownicy: Paweł Adamczak, Szymon Kufel, Grzegorz Ochman i Grzegorz Pikuła. We wszystkich numerach najwięcej uwagi poświęcono sekcji piłki nożnej, jednak można też odnaleźć wiadomości i fotografie dotyczące sekcji: szermierki, piłki siatkowej i żeglarskiej OKS Świt Skolwin.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

761-1.jpg.jpg