Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Pogoda w Skolwinie

 

Temperatura: [°C]

Ciśnienie: 1016 [hPa]

Prędkość wiatru: 2.1 [km/h]

Kierunek wiatru: N

Promieniowanie UV: 0

Wilgotność powietrza: [%]

Dzienna suma opadów: 0 [mm]

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

16 VI 2024

XI niedziela zwykła


  1. Za nami piękne wydarzenie, jakim był wczorajszy Festyn Rodzinny. Z serca dziękujemy za przygotowanie tej imprezy. Za przygotowanie terenu, za wszelką pomoc w rozstawianiu na placu potrzebnego sprzętu, za poprowadzenie i nagłośnienie, za prowadzenie stoisk. Dziękujemy za dostarczenie pysznych wypieków. Przygotowanie festynu to wielomiesięczny proces logistyczny. Wymieńmy przedstawicieli Caritas którzy w tym uczestniczyli. Wszystkim, którzy wsparli to dzieło – Dziękujemy!!!!! Za to że mogliśmy być razem – Dziękujemy!!!!! Niech napis który uroczyście odsłonięto wczoraj będzie pamiątką i okazją do robienia pięknych zdjęć ze Skolwina.

  2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30. Już połowa miesiąca a wiele osób jeszcze nie było na nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  3. Wspomnienie tego tygodnia: w poniedziałek (17 VI) św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, wspomnienie; w piątek (21 VI) wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

  4. W piątek (21 VI) zakończenie roku szkolnego. Spowiedź jako przygotowanie do wakacji od godz. 17.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 17.30 i Msza gdzie będziemy prosić Pana Boga o dobry czas wakacyjny i urlopowy.

  5. Dzisiaj na wszystkich Mszach nasza parafianka Karolina Stawarz córka Małgorzaty i Grzegorza opowiada o świeckich misjach do Peru w Ameryce Południowej na który zdecydowała się wyjechać. Po Mszy stanie z puszką i kwestuje na podróż. Dziękuję anonimowej osobie która dużą kwotę wrzuciła na tacę na ten cel.

  6. Do końca miesiąca w niedziele Msze o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Od lipca w niedzielę nie będzie Mszy o 18.00. W tygodniu Msza bez zmian o 18.00.

  7. Podczas wakacji nie zwalniajmy się z obecności w niedzielnej Mszy, czy spowiedzi. Gdziekolwiek będziemy na wyjazdach zobaczmy jak w danych miejscach sprawowane są Msze.

  8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Górniczej za posprzątanie kościoła. O przejęcie posługi prosimy mieszkańców ul. Huculskiej. Dziękujemy za troskę o tereny zielone wokół kościoła. Panom za usprawnienie wejścia do kościoła i kosmetykę frontu.

  9. Przy wyjściu z kościoła w przedsionku jest prasa: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Jest Gość Niedzielny Historia. Są też darmowe Dobre Nowiny.

Ks. Artur Rasmus

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 654

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

380-1.jpg.jpg