Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Festyn z lotu ptaka PDF Drukuj

 

16.VI.2018 mieliśmy możliwość świętowania w trakcie kolejnego już Parafialnego Festynu Rodzinnego. Można było zobaczymyć m.in. inscenizację historycznego wjazdu do Skolwina gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza (mieszkańca Skolwina w latach 1946-1964) i jego perypetie z władzą ludową (fotorelacja poniżej). W programie były też: tańce, śpiewy, strefa zabawowa dla dzieci, strefa gastronomiczna. A wszystko to w przemiłym towarzystwie skolwiniaków. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia, tym razem z perspektywy lotu ptaka. Fotografie wykonał dron Żeglugi Szczecińskiej. Dziękujemy ŻS Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o. za pomoc w pięknym przebiegu Wielkiego Skolwińskiego Festynu Rodzinnego,

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

355-1.jpg.jpg