Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Pogoda w Skolwinie

 

Temperatura: 9.9 [°C]

Ciśnienie: 1034 [hPa]

Prędkość wiatru: 0 [km/h]

Kierunek wiatru: NNE

Promieniowanie UV: 0

Wilgotność powietrza: 80 [%]

Dzienna suma opadów: 0 [mm]

Spotkanie Wszystkich Świętych PDF Drukuj

 

W niedzielę (30 X) na Mszy dziecięcej o godz. 10.30 miało miejsce "Spotkanie Wszystkich Świętych". Dzieci wraz z Rodzicami przybyli do kościoła w przebraniu wybranego przez siebie Świętego. Pojawili się m.in.: Karol de Foucauld, Matka Teresa z Kalkuty czy św. Jan Paweł II. Spotkanie miało przypominać o tym, że tak naprawde każdy z nas jest powołany do świętości. A na osłodę, po Mszy na wszystkich czekał przepyszny tort autorstwa naszej lokalnej cukierni (Różowej). Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacja z wydarzenia.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

175-1.jpg.jpg