Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Rekolekcje Wielkopostne dla wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas PDF Drukuj

 

W dniach 28 lutego - 1 marca 2015 roku w Domu św. Józefa przy ul. Strzałowskiej 26 w Szczecinie odbyły się Rekolekcje Wielkopostne dla wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas. Przeżywaliśmy Dni skupienia poprowadzone przez ks. Mariusza Batora pod hasłem: "Za wszystko dziękujcie Panu". Choć wszyscy znamy biblijną przypowieść o miłosiernym Samarytaninie, to dzięki naszemu rekolekcjoniście mogliśmy się w niej zagłębić. Konferencje sprzyjały refleksji i zadumie nad Słowem Bożym.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie


W rekolekcjach wzięło udział ponad 80 osób. Najliczniejszą grupę stanowili wolontariusze ze Szczecina, ale nie zabrakło również przedstawicieli PZC z Babinka, Barlinka, Cerkwicy, Dobrzan, Dolic, Gryfina, Polic, Pyrzyc, Stargardu Szczecińskiego, Suchania i Wołczkowa.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, w którym było miejsce na Eucharystię, modlitwę, konferencje, sakrament pokuty i pojednania, ale i na wspólne posiłki, kawę i wieczór filmowy. W programie było również spotkane organizacyjne z dyrektorem - ks. Maciejem Szmucem.

Szczególne wyrazy wdzięczności dla ks. Mariusza Batora, który otoczył nas opieką duszpasterską.

Składamy również podziękowania spowiednikom oraz  pani Ewelinie z Domu św. Józefa za życzliwość, uśmiech i wszelką okazaną pomoc.

Parafię Chrystusa króla reprezentowały Agata Boretto-Kamińska i Dorota Matuszczak-Kozdroń.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

206.jpg.jpg