Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 XII 2019

III Niedziela Adwentu


 1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą radości. Czas oczekiwania jest coraz krótszy. Od 17 XII rozpoczynają się dni bezpośrednio przygotowujące do uroczystości Bożego Narodzenia. Czuwajmy z Maryją oczekującą Jezusa. W poniedziałek, środę, piątek i sobotę roraty o godz. 18.00. We wtorek i czwartek roraty rano o 6.30. Po porannych Mszach na dzieci i dorosłych w Domu Parafialnym czekać będzie gorące kakao i drożdżówki. Na tegorocznych Roratach poznajemy sylwetkę Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Dzieci przynoszą lampiony i serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

 2. Zapraszamy w środę (18 XII) o godz. 18.00 na Mszę w int. ks. Tomasza z racji urodzin i zbliżających się imienin.

 3. Dziękujemy p. organiście Krzysztofowi - za posługę roznoszenia poświęconych opłatków do naszych domów. Gdyby z różnych powodów opłatki nie dotarły, zapraszamy po Mszy do zakrystii. Do opłatków dołączona jest naklejka na drzwi naszych domów mówiąca o przyjęciu Jezusa w naszych rodzinach. Będzie to też znak ułatwiający dotarcie podczas kolędy.

 4. W miniony piątek w SP 44 przy ul. Karpackiej odbyła się Skolwińska Wigilia Caritas. Do stołu świątecznego zasiadło ponad 80 osób. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w to dzieło, za poświęcony czas dla drugiej osoby dziękujemy.

 5. Dziękujemy za spływające wypełnione Torby Miłosierdzia i paczki dla dzieci. Ostateczny termin przynoszenia paczek upływa dzisiaj. Dziękujemy za okazane serce i bezinteresowny dar.

 6. W piątek (20 XII) odbędzie się spotkanie ministrantów. Rozpoczynamy Mszą o godz. 18.00.

 7. Zapraszamy do przedświątecznego sklepiku Caritas. Są różne świece na stół wigilijny, kartki świąteczne i sianko wykonane przez szkolny Caritas. Swoje ozdoby prezentują również uczennice ze szkoły przy ul. Kamiennej.

 8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Łomżyńskiej za posprzątanie kościoła; o przejęcie posługi prosimy mieszkańców ul. Nowy Świat i ul. Olchowej. W piątek (20 XII) o godz. 9.30 będą ustawiane w kościele choinki. Chętnych panów do pomocy – zapraszamy.

 9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, a za tydzień będą do nabycia podwójne świąteczne numery gazet. Za tydzień będzie dostępny "Biuletyn Kolędowy" z programem skolwińskichj odwiedzin duszpasterskich.

  Ks. Artur Rasmus

   
  « pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

  Strona 1 z 417

  Polecamy

  Reklama
  Reklama
  Reklama

  Losowy obraz

  DSCF0492.JPG.jpg