Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

02 VIII 2020

XVIII Niedziela Zwykła

 

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne. Sprawy wyjątkowo pilne (wezwania do umierających i pogrzeby) proszę zgłaszać pod nr tel. 690608595

  2. Wspomnienia liturgiczne i wydarzenia tego tygodnia: wtorek św. Jana Marii Vianeya – patrona kapłanów, czwartek - Święto Przemienienia Pańskiego, sobota – św. Dominika.

  3. W Domu Parafialnym u księży Pallotynów przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie organizowane są warsztaty pisania ikon. Chętnych odsyłamy do plakatu wywieszonego w przedsionku kościoła i na stronę: pracowniaikony.szn.pl

  4. W przedsionku wywieszony jest plakat informujący o zbliżającym się wydarzeniu jakim jest "Noc namiotów" organizowanym w nocy z 8 na 9 VIII na polu, gdzie powstaje Pustelnia.

  5. W porozumieniu z Katedralnym Biurem Pielgrzymkowym z przykrością musimy odwołać pielgrzymką do Ziemi Świętej planowaną na listopad 2020 r. Wciąż niestabilna sytuacja epidemiologiczna w Ziemi Świętej powoduje, iż trzeba było podjąć taką decyzję. Pielgrzymkę chcemy przenieść na następny rok. Po odbiór wpłaconej zaliczki prosimy zgłaszać się do ks. Artura na początku września.

  6. Dziękujemy pięknie za włączenie się w coroczną akcję "Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr" zabraliśmy: gotówkę, 500 koron czeskich i dużą garść groszy. W sumie przekazaliśmy kwotę 1224 zł. Dziękujemy.

  7. Pogrzeb śp. senatora Edmunda Bilickiego odbędzie się w środę w katedrze o godz. 9.30

  8. Szczecińskie Centrum Wspierania Rodziny i Instytut Ordo Iuris zapraszają na spotkanie dotyczące współczesnych zagrożeń rodziny w Polsce, które odbędzie się w czwartek, 20 sierpnia br. o godz. 18.30 w Auli Collegium Salesianum przy ul. Św. Jana Bosko w Szczecinie.

  9. Dożynki diecezjalne planowane są na 23 sierpnia br. w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach.

  10. Koronacja Obrazu Matki Bożej Królowej Korony Polskiej, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi odbędzie się w kościele pw. Narodzenia NMP w Gryfinie w sobotę, 5 września br., o godz. 12.00

  11. Dziękujemy ślubującym w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła; o przejęcie posługi prosimy ślubujących w sobotę.

  12. W przedsionku kościoła wystawiona jest też świeża prasa: Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury dobrych artykułów w czasie wakacji.

  13. Gościom i Mieszkańcom Skolwina, Solenizantom życzymy dobrego czasu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Szczęść Boże!!!

   Ks. Artur Rasmus i ks. Tomasz Ceniuch

    
   « pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

   Strona 1 z 450

   Polecamy

   Reklama
   Reklama
   Reklama
   Reklama
   Reklama

   Losowy obraz

   652-1.jpg.jpg