Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

06 V 2018

VI Niedziela Wielkanocna


  1. Zapraszamy całymi rodzinami na nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa czytamy książkę "Maryjne drogi wolności Prymasa Tysiąclecia". W razie niemożności przyjścia Litanią do Najświętszej Maryi Panny można pomodlić się w domu.

  2. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: we wtorek (8 V) uroczystość św. Stanisława bp i M, głównego patrona Polski; za tydzień (13 V) w niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  3. W minioną sobotę odwiedziliśmy naszych chory. W rozmowach niektórzy wyrazili pragnienie odwiedzenia skolwińskiego kościoła nieraz po latach. Chcemy ogłosić takie 20 minutowe nabożeństwo w sobotę 19 V o godz. 12.00. Kto by wiedział o chorych chcących przybyć a nie mających transportu prosimy o zgłoszenie do zakrystii. Chcących pomóc w transporcie chorych również prosimy do zakrystii.

  4. Kandydatów do bierzmowania, którzy nie skorzystali jeszcze z łaski sakramentu spowiedzi prosimy aby uczynili to w nadchodzącym tygodniu.

  5. Dzisiaj o godz. 15.00 na stadionie KS Świt rozpocznie się festyn pt. "Codziennie Skolwin tworzymy". Będziemy towarzyszyć naszym piłkarzom w zmaganiach z drużyną Kotwica Kołobrzeg. W programie: ślizgawki, słodkie niespodzianki dla dzieci i kiełbaski z grilla dla wszystkich. Zaprasza Rada Osiedla Skolwin.

  6. Na stronie internetowej „Pionierzy Skolwina” zostało zamieszczonych ponad 1000 życiorysów. Jeśli ktoś z czytających może dodać brakujące fakty do życiorysów Pionierów prosimy o kontakt w zakrystii. Prosimy też o udostępnianie fotografii pokazujących naszych Pionierów.

  7. Dziękujemy mieszkańcom ul. Pancernej i Plażowej za posprzątanie kościoła; o podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców ul. Skwarnej i Wodnej. Dziękujemy za wielką troskę o piękno przestrzeni wokół kościoła, za nowe nasadzenie i oraz pielęgnacje.

  8. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela i Gość Niedzielny. Jest też Mały Gość Niedzielny. Są też darmowe: Dobre Nowiny do zabrania z przedsionka kościoła.

Ks. Artur Rasmus

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 336

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

749-1.jpg.jpg