Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 X 2018

XXIX Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych którzy niosą naukę Chrystusa na krańce świata. Znana nam s. Jakuba pracuje od końca września w Republice Południowej Afryki.

  2. Przed nami ostatnie dni października. Nabożeństwa różańcowe sprawowane są codziennie o godz. 17.30. Wspólny różaniec dzieci we wtorek i czwartek. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w kościele jak i w naszych domach.

  3. Wspomnienia liturgiczne i wydarzenia tego tygodnia: w poniedziałek (22 X) św. Jana Pawła II, pap., jest to święto patronalne jednej z naszych róż różańcowych.

  4. Dziś spotkanie organizacyjne, a za tydzień formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i komunii świętej po Mszy św. o 10.30.

  5. W ubiegłą niedzielę podczas XVIII Dnia Papieskiego zebrano do puszki kwotę 750 zł i 3,75 $ kanadyjskich. Kwotę przekazano Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Dziękujemy za wsparcie tego dzieła.

  6. Przed nami parafialny "Marsz Wszystkich Świętych", który odbędzie się 31 X. Już teraz namawiamy starszych i młodszych, rodziców i dzieci, oraz dziadków aby organizowali dla siebie strój świętego. Mile widziane będą stroje aniołów. Chcemy być alternatywą dla tych którzy przeddzień 1 XI hołdują jako dzień zła, mroku i strachu.

  7. Dziękujemy mieszkańcom ul. Kamiennej i Saperskiej za posprzątanie kościoła; o przejęcie posługi prosimy mieszkańców ul. Karpackiej.

  8. Kolejna akcja zbiórki makulatury na misje i plastykowych zakrętek odbędzie się w dniach 26-28 X (piątek, sobota, niedziela).

  9. Ponawiamy nasze prośby. Gdyby ktoś miał wiadomości o wynajmie mieszkania w Skolwinie prosimy o kontakt. I druga prośba. Gdyby ktoś chciał się pozbyć nadmiaru jabłek prosimy dać znak.

  10. Dzisiaj wybory samorządowe. Zachęcamy do wzięcia udziału i oddania głosu na osoby przez każdego z nas wybrane.

  11. Przy wyjściu z kościoła możemy zabrać do wypisania kartki wypominkowe. Jak w poprzednich latach są podzielone według dni tygodni, w których wypisani zmarli będą wyczytywani. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych i składanie do skrzynki z napisem wypominki, na tacę lub do zakrystii.

  12. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela z filmem DVD i Gość Niedzielny. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne na 2019 r.

    

   Ks. Artur Rasmus

    
   « pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

   Strona 4 z 360

   Polecamy

   Reklama
   Reklama
   Reklama

   Losowy obraz

   136-1.jpg.jpg