Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

01 IV 2018

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego


  1. "Chrystus umarł, Chrystus zmartwychwstał, Chrystus powróci". Uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach zbawczych. Niech Zmartwychwstały rozświetla mroki ciemności i niech będzie najlepszym drogowskazem na drogach naszego życia. Wszystkim Skolwiniakom, naszym Rodzinom i Gościom: Wesołego Alleluja !!!!!

  2. Dziękujemy za uczestnictwo w Triduum Paschalnym. Za piękną oprawę muzyczną p. Adamowi i chórowi, który reaktywuje się na święta.

  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze sprawowane są o godz. 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy o godz. 7.45 i 18.00.

  4. Radość Zmartwychwstania Jezusa przedłuża się w Oktawę Wielkanocną. Zapraszamy w tygodniu na Msze o godz. 18.00.

  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Modlitwy tych dni na Mszach wieczornych. Naszych chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 9.00. Biuro Parafialne w tym dniu nie będzie czynne.

  6. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdza. Pan Jezus w objawieniach św. Faustynie powiedział: "W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św. dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar...". Koronka do Bożego Miłosierdzia 8 IV o godz. 15.00.

  7. Od 8 do 14 IV w naszej świątyni gościć będziemy peregrynującą ikonę Chrystusa Króla. Obraz wędruje po naszej diecezji i gości w miejscach gdzie są środowiska Akcji Katolickiej oraz, w parafiach pod wezwaniem Chrystusa Króla. Szczegóły za tydzień.

  8. Wyjątkowo za tydzień 8 IV na Mszy o godz. 9.00 nastąpi wymiana tajemnic różańcowych.

  9. W środę (3 IV) o godz. 22.00 na antenie Polskiego Radia Szczecin wyemitowany będzie reportaż Anny Kolmer "Dom inny od innych" o powstającej Pustelni. Powyższa audycja jak i audycja o "Pionierach Skolwina" będzie do odsłuchania na stronie internetowej PR.

  10. Jak zawsze w okresie świątecznym tak i tym razem dziękujemy za włączenie się w akcję "Torba Miłosierdzia". Czterdzieści pięć paczek trafiło do rodzin i osób potrzebujących ze Skolwina. Dziękujemy za piękną postawę solidarności. Członkom Parafialnego Zespołu Caritas za posługę – dziękujemy.

  11. W prezbiterium widzimy Grób Pański wykonany przez Członków Domowego Kościoła. Dziękujemy za trud przygotowania, dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, dziękujemy p. Czesi i Agnieszce za przystrojenie chrzcielnicy i nowego paschału ufundowanego przez Żywy Różaniec. Dziękujemy mieszkańcom ul. Ciesielskiej i Orłowskiej za ofiarne posprzątanie kościoła w sobotę po święcące. O podjęcie dyżuru prosimy rodzinę dziecka które przystąpi w nadchodzącym tygodniu do I Komunii św.

  12. W przedsionku kościoła jest do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

   Ks. Artur Rasmus

    
   « pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

   Strona 9 z 336

   Polecamy

   Reklama
   Reklama
   Reklama

   Losowy obraz

   158.jpg.jpg