Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

06 X 2019

XXVII Niedziela Zwykła

 

  1. Trwa – miesiąc różańcowy. Mobilizujmy się do wspólnego odmawiania różańca. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Dzieci szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki. Odpowiedzmy na wezwanie Maryi: "Odmawiajcie codziennie różaniec".

  2. Papież Franciszek ogłosił październik 2019 r. Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Okazją do tego jest setna rocznica Listu apostolskiego pap. Benedykta XV. Papież pragnął rozbudzić w całym Kościele świadomość obowiązku misyjnego. W przedsionku kościoła wiszą plakaty o działalności na rzecz misji naszej archidiecezji. Przy kropielnicach wyłożone są informacje na czym polega patronat misyjny do którego może włączyć się każdy.

  3. Wspomnienie liturgiczne i wydarzenia tego tygodnia: w poniedziałek (7 X) NMP Różańcowej – święto wszystkich członków Różańca św.; w sobotę (12 X) w bazylice św. Jana Chrzciciela odbędą się uroczystości w I rocznicę koronacji obrazu MB Zwycięskiej; w niedzielę (13 X) obchodzić będziemy XIX Dzień Papieski, wspominając przesłanie które zostawił nam św. Jan Paweł II. W tym dniu odbędą się również wybory.

  4. W sobotę (12 X), o godz. 14.00 przy Grobie Dzieci Utraconych na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej 24-28 w Szczecinie odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych, których ciała zostały przekazane do zbiorowego pochówku. Do wzięcia udziału w uroczystościach serdecznie zapraszamy osoby dotknięte żałobą z powodu utraty dzieci przed narodzeniem, rodziców dzieci martwo urodzonych i wszystkich, którym bliski jest temat szacunku wobec najmniejszych naszych braci i sióstr.

  5. Caritas Archidiecezji informuje iż jest w posiadaniu: Łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich, chodzików, materaców przeciwodleżynowych, ssaków medycznych, koncentratorów tlenu i kul ortopedycznych. Potrzebujących prosimy o tel.: 914874905 lub kontakt w zakrystii.

  6. Dziękujemy mieszkańcom ul. Celulozowej 32, 34, 36 za posprzątanie kościoła; o przejęcie posługi prosimy mieszkańców ul. Ciesielskiej i Orłowskiej. Dziękujemy też za wszelkie prace podjęte przy kościele mające na celu upiększenie terenu.

  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia: Niedziela i Gość Niedzielny. W przedsionku są też darmowe "Dobre Nowiny". W zakrystii są ścienne kalendarze na 2020 r. z których ofiary przeznaczone są na duszpasterstwo wśród bezdomnych.

   Ks. Artur Rasmus

    
   « pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

   Strona 10 z 416

   Polecamy

   Reklama
   Reklama
   Reklama

   Losowy obraz

   BozeCiao03.jpg.jpg