|
W piątek Msza w SP44 |
|
|
|

W piątek (19 XII) w SP 44 przy ul. Karpackiej
odbędzie się wigilia Seniorów Skolwina.
Początek o 16.30. Rozpoczynamy Mszą św.
To jedyna Msza tego dnia. |
|
RORATY |
|
|
|

Zapraszamy na Roraty: Msze z Matką Bożą.
W poniedziałki, środy, piątki i soboty Roraty o godz. 18.00.
We wtorki i czwartki o 6.30 rano!!!
Dzieci przynoszą lampiony, które oświetlać będą drogę.
Przynoszą też serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.
Serduszka będą uczestniczyły w losowaniu ikony z Matką Bożą,
którą zabiorą do domu.
Po Roratach porannych na uczestników czekać będą drożdżówki |
|
Rekolekcje u progu Adwentu |
|
|
|
wypominki |
|
|
|

Wypominki – czyli modlitwa za naszych zmarłych.
Zapraszamy na modlitwę codziennie o 17.30
Gdyby ktoś jeszcze chciał dołączyć kartę z polecanymi do modlitwy zmarłymi,
proszę na zwykłej kartce formatu zeszytowego wypisać zmarłych.
W nagłówku wpisać również taki dzień tygodnia,
w którym będziemy mogli przyjść na swoje wypominki.
Karty wypominkowe można wrzucać na tacę lub do skrzynki ustawionej w prezbiterium. |
|
Spotkanie Wszystkich Świętych |
|
|
|

W piątek 31 X zapraszamy do świątyni
wszystkich którzy chcą uczcić Wszystkich Świętych.
Przyjdźmy przebrani za ulubionych Świętych.
o 17.30 Różaniec ze Świętymi
o 18.00 Msza św.
a potem...
słodka niespodzianka... Cukierni Różowa!!!!!!!!!!
    
|
|
Różaniec |
|
|
|

Rozpoczęliśmy październik – miesiąc wspólnej modlitwy różańcowej.
Dzisiaj na wszystkich Mszach święcimy różańce, prosząc Maryję
by nas wspierała w ziemskich działaniach.
Każdego dnia o godz. 17.30 w kościele wspólny różaniec.
Dzieci na swoje spotkanie zapraszamy we wtorek i czwartek.
Przynosimy różańce. |
|
|
|
|
|
|
Strona 3 z 40 |