Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00

Krzyż na Wzgórzu Miłosierdzia PDF Drukuj

 

W Niedzielę (23 IV) na "Wzgórze Miłosierdzia" przy ul. Łomżyńskiej wyruszyła z naszego kościoła procesja z Krzyżem – elementem Bożego Grobu. Został on tam  zainstalowany na działce przyszłej Pustelni de Foucauld. Każdy z uczestników procesji mógł przynieść kamień symbolizujący nasze grzechy, nędze, słabości, a następnie złożyć go pod krzyżem. Oto krótka fotorelacja...

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
O tym jak kościół ze Skolwina znalazł się w domu pana Wojciecha Frasa PDF Drukuj

 

(kliknij zdjęcie aby obejrzeć program Arka z dnia 30.04.2017)

 

Wśród mieszkańców naszej parafii są ludzie, których smiało można określić mianem "Skolwinianów pozytywnie zakręconych". Z całą pewnością zalicza się do nich Wojciech Fras? Opowieść o tym jak Panu Wojciechowi udało się przenieść do domu skolwiński kościół można usłyszeć w programie Arka, wyemitowanym na antenie TVP Szczecin w dniu 23.04.2017.

 
Krucyfiks ze Skolwina PDF Drukuj

 

(kliknij zdjęcie aby obejrzeć program Arka z dnia 16.04.2017)


Zachęcamy do obejrzenia programu Arka, wyemitowanego dnia 16.04.2017 na antenie TVP3 Szczecin i poświęconego m.in. historii Krucyfiksu Skolwińskiego Chrystusa Króla.

Informację na ten temat można również znaleźć wybierając z głównego menu link Krucyfiks Skolwińskiego Chrystusa Króla

 
Wesołego Alleluja PDF Drukuj

 

 

 

Chrystus Pan Zmartwychwstał!!! Alleluja!!! Niech ta radosna wieść rozchodzi się wszędzie tam gdzie jesteśmy, gdzie pracujemy i gdzie odpoczywamy. Zmartwychwstanie dzieje się na naszych oczach i w naszym sercu. Dla Wszystkich mieszkańców Skolwina i dla naszych Gości i dla tych których odwiedzimy: Błogosławionych świąt.

 
Model skolwińskiego kościoła PDF Drukuj

 

Na jubileusz 60-lecia parafii powstaje model naszego kościoła. Autorem pracy jest znany modelarz Wojciech Fras - mieszkaniec Skolwina. Podglądnijmy prace, które cały czas trwają.

 
Konkurs plastyczny PDF Drukuj

 

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym na koncepcję rzeźby wieńczącej Grobowiec Dziecka Utraconego. Praca powinna zawierać symboliczne połączenie cierpienia i nadzei doświadczonych w procesie przeżywanej przez rodziców żałoby. Termin nadsyłania prac to 14.03.2017. Prace mogą mieć formę grafiki, malarstwa lub rzeźby.  konkurs jest kierowany do wszystkich osób pełnoletnich zainteresowanych tematem. Więcej informacji na stronie:

http://fundacjadonumvitae.weebly.com/aktualno347ci/konkurs-plastyczny-na-koncepcje-rzezby-wienczacej-grobowiec-dziecka-utraconego

Ks. Tomasz Ceniuch

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 23

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

477.jpg.jpg