Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
07.45, 09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Boże Ciało 2018 PDF Drukuj

 

 

W czwartek 31 V obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 7.45, 10.30 i 18.00. Po Mszy sprawowanej na placu przykościelnym o godz. 10.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy umiejscowionych: przy posesji p. Bielskich - ul. Inwalidzka 79, przy posesji p. Janiny Grześkowiak - ul. Inwalidzka 78, przy posesji p. Głowackich - ul. Inwalidzka 92 i przy posesji p. Rogalewskich - ul. Inwalidzka 95. W drodze od ostatniego ołtarza na plac przykościelny odmówimy litanie do Najświętszej Maryi Panny w ramach ostatniego nabożeństwa majowego.

 
Dom inny od innych PDF Drukuj

 

 

"Dom inny od innych" - pod takim tytułem wyemitowano na antenie Radia Szczecin reportaż Anny Kolmer poświęcony powstającej na terenie naszej parafii pustelni.

 

Zachęcamy do odsłuchania nagrania:

http://radioszczecin.pl/276,6281,dom-inny-od-innych-reportaz-anny-kolmer

 

Więcej na temat pustelni można przeczytać na stronie:

http://pustelniadefoucauld.pl/

 
Życzenia PDF Drukuj

 

"Chrystus umarł, Chrystus zmartwychwstał, Chrystus powróci". Uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach zbawczych. Niech Zmartwychwstały rozświetla mroki ciemności i niech będzie najlepszym drogowskazem na drogach naszego życia. Wszystkim Skolwiniakom, naszym Rodzinom i Gościom: Wesołego Alleluja !!!!!

 
Pionierzy Skolwina w Radiu Szczecin PDF Drukuj

 

Pionierzy Skolwina - Kliknij zdjęcie


Skolwin – to malowniczo położona i chyba najbardziej zapomniana dzielnica Szczecina. Kto i dlaczego zamieszkał tam tuż po wojnie? Dlaczego właśnie, w podszczecińskim Skolwinie, sołtysem został legendarny generał Mieczysław Boruta-Spiechowicz?

Zapraszamy do odsłuchania reportażu Anny Kolmer, wyemitowanego na antenie Radia Szczecin.

http://radioszczecin.pl/276,6119,pionierzy-skolwina-reportaz-anny-kolmer

 
Skolwińskie kolędowanie PDF Drukuj

 

W miniony piątek (19.01.2018) Dom Kultury Skolwin gościł licznie przybyłych mieszkańców oraz muzyków ze Szczecina, Polic i okolic, a to za sprawą "Skolwińskiego kolędowania". Zapraszamy poniżej do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia.

W naszej galerii:

Galeria - Kliknij zdjęcie

 

oraz w zewnętrznych zasobach:

Galeria - Kliknij zdjęcie


 
Projekt terenów zielonych wokół kościoła PDF Drukuj

 

Zgłosiła się rok temu z chęcią napisania pracy o terenach zielonych wokół naszego kościoła.

Po roku czasu, podczas kolędy Agnieszkę spotkałem uśmiechniętą (i odmienioną). Pokazała swoje dzieło m.in. wizualizacje. Poprosiłem o krótkie CV, może ktoś skorzysta:

„Jestem dyplomowanym architektem krajobrazu, wykształcenie zdobyłam kończąc studia wyższe na kierunku Architektura Krajobrazu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Niniejszy projekt jest moją pracą dyplomową. Projektowanie jest moją pasją, dzięki której mogę stworzyć wyjątkowe realizacje. Prace mojego autorstwa harmonijnie wpisują się w krajobraz, uwzględniając funkcjonalność, zasady ergonomii oraz potrzeby, możliwości i gust Inwestora. Wykonuję także inwentaryzacje dendrologiczne, inwentaryzacje krajobrazu oraz wizualizacje".

Kontakt dla zainteresowanych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,tel. 725 494 804, facebook: Architekt Krajobrazu Agnieszka Gryczan

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 28

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

200.jpg.jpg