Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Bierzmowanie 2016 PDF Drukuj

 

W czwartek, 28 IV br. w naszej parafii miało miejsce Bierzmowanie. Szafarzem sakramentu był bp Marian Błażej Kruszyłowicz. Do sakramentu przystąpiło 30 osób (m.in. z ZS nr 10, ze szkoły przy ul. Kamiennej, z GM z Polic i dorośli). Na koniec uroczystości nie zapomnieliśmy o wspólnej fotografii. Oto krótka fotorelacja.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Spotkanie Wielkanocne PZC Caritas PDF Drukuj

 

W sobotę 23 kwietnia 2016 roku w budynku Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie odbyło się wielkanocne spotkanie Wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie


Mszy Św. o godz. 11.00 w kościele seminaryjnym przewodniczył Henryk Wejman. Po Eucharystii wręczone zostały statuetki Caritas, którymi uhonorowano p. Rafała Zająca, dr Lucynę Biernacką i dr Jarosława Sieczkę. Pan Włodzimierz Gutkowski otrzymał medal, który przyznany został mu przez Caritas Polska. Na wspólnym świętowaniu zebrało się prawie 200 osób z 45 Parafialnych Zespołów Caritas. Nasza Parafię reprezentowała Dorota Matuszczak-Kozdroń.

 
Pustelnia de Foucauld PDF Drukuj

Niezbadane są drogi Bożego Miłosierdzia. Tych, których Pan powołuje do zgłębiania wielkości Jego Miłosierdzia, prowadzi przedziwnymi drogami. Tak było kiedyś w przeszłości i jest dzisiaj, właśnie tu na Wzgórzu Miłosierdzia w Szczecinie. Ale zacznijmy od początku… (Czytaj więcej)

 
Skolwinianie zakręceni pozytywnie PDF Drukuj

 

 

Z przyjemnością informujemy o utworzeniu nowego działu pt. "Skolwinianie zakręceni pozytywnie". Będziemy tam prezentować mieszkańców naszej parafii o nietuzinkowych umiejętnościach i pasjach. Na początek pan Wojciech Fras, miłośnik modelarstwa oraz laureat licznych nagród.

 
13 rocznica śmierci ks. Henryka Świerkowskiego PDF Drukuj

 

W sobotę (16 I) przypada 13 rocznica śmierci ks. Henryka Świerkowskiego, proboszcza naszej parafii w latach 1957-1980 i zarazem patrona placu przykościelnego. Zachęcamy do lektury biografii duchownego.

Henryk Świerkowski (ur. 5 grudnia 1914 r. w Wieruszowie, ojciec Adam, matka Joanna zd. Kempa) po studiach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego został wyświęcony na kapłana 14 czerwca 1942 r. przez bp. Teodora Kubinę – pierwszego biskupa częstochowskiego... (więcej)


 
Dożynki PDF Drukuj

 

W niedzielę 4 października br. na Mszy o godz. 12.00 w naszym kościele miały miejsce parafialne dożynki. Rolnicy, działkowcy, sadownicy, ich rodziny i wszyscy obecni dziękowali za dar plonów. Uroczystości przewodniczył i Słowem Bożym dzielił się ks. Arkadiusz Wieczorek. Dziękujemy.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 25

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

073.jpg.jpg