Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Pustelnia de Foucauld PDF Drukuj

Niezbadane są drogi Bożego Miłosierdzia. Tych, których Pan powołuje do zgłębiania wielkości Jego Miłosierdzia, prowadzi przedziwnymi drogami. Tak było kiedyś w przeszłości i jest dzisiaj, właśnie tu na Wzgórzu Miłosierdzia w Szczecinie. Ale zacznijmy od początku… (Czytaj więcej)

 
Skolwinianie zakręceni pozytywnie PDF Drukuj

 

 

Z przyjemnością informujemy o utworzeniu nowego działu pt. "Skolwinianie zakręceni pozytywnie". Będziemy tam prezentować mieszkańców naszej parafii o nietuzinkowych umiejętnościach i pasjach. Na początek pan Wojciech Fras, miłośnik modelarstwa oraz laureat licznych nagród.

 
13 rocznica śmierci ks. Henryka Świerkowskiego PDF Drukuj

 

W sobotę (16 I) przypada 13 rocznica śmierci ks. Henryka Świerkowskiego, proboszcza naszej parafii w latach 1957-1980 i zarazem patrona placu przykościelnego. Zachęcamy do lektury biografii duchownego.

Henryk Świerkowski (ur. 5 grudnia 1914 r. w Wieruszowie, ojciec Adam, matka Joanna zd. Kempa) po studiach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego został wyświęcony na kapłana 14 czerwca 1942 r. przez bp. Teodora Kubinę – pierwszego biskupa częstochowskiego... (więcej)


 
Dożynki PDF Drukuj

 

W niedzielę 4 października br. na Mszy o godz. 12.00 w naszym kościele miały miejsce parafialne dożynki. Rolnicy, działkowcy, sadownicy, ich rodziny i wszyscy obecni dziękowali za dar plonów. Uroczystości przewodniczył i Słowem Bożym dzielił się ks. Arkadiusz Wieczorek. Dziękujemy.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Grill dla ministrantów i ich rodzin PDF Drukuj

 

W sobotę 27 VI 2015 r. na placu za Domem Parafialnym, ministranci, rodzeństwo, rodzice spotkali się na wspólnym grillowaniu. Prym wiedli ministranci. Za to wspólne bycie razem DZIĘKUJEMY !!!!! Ci których nie było mogą zajrzeć do naszej galerii...

 

Galeria - kliknij zdjęcie

 
Festyn rodzinny 13.VI.2015 PDF Drukuj

 

W minioną sobotę, zgodnie ze skolwińską tradycją, odbył się festyn rodzinny. Liczne atrakcje, zabawy i konkursy poprzedziła msza św. w intencji Skolwinian. Fotorelacja w naszej galerii...

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 25

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

229.jpg.jpg