Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Renowacje Misji Św. (2015) w wersji audio (ZAKTUALIZOWANE) PDF Drukuj

 

Kazania z poszczególnych dni można odsłuchać korzystając z poniższego linku:

 

http://parafiaskolwin.wrzuta.pl/playlista/0TfccgFit2x/renowacje_misji_sw._2015

 
Parafialny Zespół Caritas na pielgrzymce diecezjalnej PDF Drukuj

 

W dniu 17 IV 2015 ruszyła ze Szczecina pielgrzymka Parafialnych Zespołów Caritas. Skład naszej parafialnej reprezentacji stanowiły: Maria Jolanta Cicha, Czesława Szmuksta, Agnieszka Wierzbicka i Agata Boretto-Kamińska. Program pielgrzymki obejmował zwiedzanie Kalwarii Zebrzydowskiej, pobyt w Ośrodku Caritas w Zakrzowie, wyjazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w którym odbyła się Msza św. pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza. Po wspólnym posiłku nastąpiło przejście pielgrzymów do Centrum Jana Pawła II. Zwiedzanie zakończyliśmy koronką do Bożego Miłosierdzia i udaniem się do Krakowa. Kolejnym punktem odwiedzin pielgrzymów był pobyt w Sanktuarium Bożego Grobu w Miechowie. Ostatnim miejscem pielgrzymowania było Jędrzejewo, w którym znajduje się opactwo cysterskie. Poniżej kilka fotografii z pielgrzymki.

ABK

 

Galeria - kliknij zdjęcie

 
Bierzmowanie i małe sprzątanko... PDF Drukuj

 

Dnia 15 IV 2015 r. młodzieży naszej parafii został udzielony Sakrament Bierzmowania. Szafarzem był ks. infułat Edmund Cybulski. Obecny był również ks. Arkadiusz Wieczorek. Oto kilka migawek z tej uroczystości. A wcześniej w sobotę 11 IV w ramach wiosennego sprzątania Skolwina, młodzież kl. III GM z wychowawczynią p. Kasią i s. Filipą sprzątała teren przykościelny, aby ich uroczystość była jeszcze piękniejsza.

 

Galeria - kliknij zdjecie

 
Spotkanie Wielkanocne wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas PDF Drukuj

 

Chrystus Zmartwychwstał!!! Radowaliśmy się tą nowiną podczas Spotkania Wielkanocnego wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas, które dobyło się w sobotę 11 IV 2015 r. w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie.

Na wspólne świętowanie przybyły delegacje ponad 40 parafii z naszej archidiecezji. Bp Henryk Wejman przewodniczył Mszy św. i skierował do wolontariuszy słowo pasterskie zachęcające do dalszej posługi. Naszą parafię reprezentowała Maria (Jola) Cicha.

 

Dorota

 
Wielkanoc 2015 PDF Drukuj

 

Wielkanocny wystrój prezbiterium naszego kościoła...

 

 
Święcenie pokarmów (Wielka Sobota 2015) PDF Drukuj

 

4 IV, w Wielką Sobotę, zgodnie z tradycją miało miejsce uroczyste poświęcenie pokarmów. Ten stary zwyczaj ma sprawić, że przepełnieni wielkanocną radością, zasiądziemy po Mszy rezurekcyjnej do świątecznego stołu i podzielimy się jajkiem symbolizującym nowe życie Zmartwychwstałego Pana. Poniżej krótka fotorelacja...

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 26

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

469-1.jpg.jpg