Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

6 I 2015 r. - Uroczystość Objawienia Pańskiego PDF Drukuj

 

Na Mszy dziecięcej o 10.30 spotkały się anioły, pastuszkowie, oraz królewny i królowie. Wszystko po to aby przyjść do Jezusa rozpoznać Go i oddać Jemu chwałę. A potem... zrobić pamiątkową fotkę.

 

Galeria - kliknij zdjęcie

 
Konkurs na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową 2014-2015 PDF Drukuj

 

W plebiscycie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową ogłoszonym na naszej stronie internetowej I miejsce zajęła Rodzina Niklas z ul. Inwalidzkiej. Zwycięzcom gratulujemy!!! Nagroda jest do odebrania w zakrystii.

Poniżej prezentujemy wszystkie fotografie, które zostały zgłoszone do konkursu.

 

Szopka nr 1 - zdjęcie szopki nadesłane przez rodzinę Karpetów

 

Szopka nr 2 - zdjęcia nadesłane przez rodzinę Niklas

 

Szopka nr 3 - szopka wykonana przez Kasię Królak

 

Szopka nr 4 - szopka wykonana przez pana Tadeusza Baranowskiego

 
Nowe fotografie w galerii "Ocalić od zapomnienia" ze Świnoujścia PDF Drukuj

 

Galeria "Ocalić od zapomnienia " liczy już 470 fotografii. Ostatnio wzbogacona została o kilkadziesiąt zdjęć, które otrzymaliśmy od byłej mieszkanki Skolwina (lata 1947-1970, ul. Stołczyńska 169) pani Elżbiety Byner (zd. Marek). Obecnie p. Elżbieta mieszka w Świnoujściu. Jeszcze raz dziękujemy za ten prezent dla Skolwina. Liczymy od innych na wspomnienia, fotografie, pamiątki związane ze Skolwinem i jego mieszkańcami.

 

341. Ela Marek w 1956 r.

 
Św. Mikołaj w Skolwinie PDF Drukuj

 

6 XII św. Mikołaj nie zawiódł. Mimo licznych obowiązków tego dnia zawitał na Skolwin, a wieczorem przybył do naszego kościoła. Dzieciaki dostały czekoladowe odbicie Świętego, a wszyscy cukierki i dobre słowo. Poprosiliśmy również św. Mikołaja, aby nagrodził najgorliwszych spośród lektorów, ministrantów i kandydatów w służeniu na niedzielnej i codziennej Eucharystii, uczestniczeniu w nabożeństwach różańcowych i wypominkowych oraz zbiórkach ministranckich najgorliwszymi w październiku i listopadzie okazali się: Paweł Rogulski, Alan Kamiński, Stanisław Stachowiak! Tuż za nimi uplasowali się: Jakub Stawarz i Miłosz Henszel. Oto  kilka fotek dzięki uprzejmości Kamili.

 

 
Msza Święta w intencji Stanisława Link PDF Drukuj

 

Dnia 11 listopada w południe w domu państwa Link przy ul. Orłowskiej 1,6 miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Była to Msza św. w intencji jubilata pana Stanisława Link.

 

 

 

 
Odpust Chrystusa Króla PDF Drukuj

 

W niedzielę, 23 XI 2014 r. jako parafia uczciliśmy Chrystusa Króla. Ks. Arkadiusz Wieczorek Słowem Bożym poprowadził nas na Mszach o godz. 8.00, 9.00, 10.30, a o 12.00 przewodniczył liturgii. Dziękujemy. Po wyjściu z kościoła każdy uczestnik obdarowany został odpustową krówką.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 24

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

404.jpg.jpg