Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
07.45, 09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Dzieci ze Skolwina (aktualizacja) PDF Drukuj

 

 

Galeria fotograficzna "Dzieci ze Skolwina" dzięki uprzejmości pana Marka Króla syna Zdzisława Króla - założyciela i pierwszego opiekuna zespołu wzbogaciła się o kolejne, piękne zdjęcia. Dziękujemy i zapraszamy do galerii.

 
Ks. Jan Betleja PDF Drukuj

 

Dnia 2 VII 2016 r. zmarł w Rusinowie ks. Jan Betleja. Od VII 1963 r. do VI 1965 r. był on wikariuszem w naszej parafii. Zmarłego kapłana polecamy modlitwie wiernych.

 

 
Święcenia diakonatu kleryka Jana PDF Drukuj

 

Dnia 25 czerwca 2016 r. w szczecińskiej katedrze miało miejsce ważne wydarzenie. Biskup Henryk Wejman udzielił sakrament święceń diakonatu czterem kandydatom. Wśród nich był kleryk Jan Patacki, który odbywał u nas ponad roczną praktykę. Diakonowi Janowi życzymy Bożego błogosławieństwa na drodze Chrystusowego Kapłaństwa.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie


 
Parafialny Festyn Rodzinny 2016 PDF Drukuj

 

W sobotę 11.06.2016 na placu przykościelnym odbył się coroczny Parafialny Festyn Rodzinny. Wprowadzeniem do wydarzenia była Msza Św. o godz. 11.00 a następnie nabożeństwo czerwcowe. Patron placu przykościelnego Ks. Henryk Świerkowski zadbał o wspaniałą pogodę, natomiast organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji m.in. Młode Talenty Szczecina, festiwalowe piosenki, występ dzieci ze Stołczyna, koncert zespołu Balbiny z Polic, koncert zespołu Magnolie, konkursy i zabawy dla dzieci, loterię fantową, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami, darmowe porady prawników i architekta, konsultacje naprotechnologiczne, wystawę fotograficzną, spotkanie z wolontariuszami schroniska dla zwierząt, zbiórkę elektrośmieci, grill, kawiarenkę, bar sałatkowy i coś na słodko. Po raz pierwszy odbył się także Festiwal skolwińskiego naleśnika podczas którego każdy mógł swoim sekretnym przepisem uwieść serca i podniebienia jury. Fotorelacja z wydarzenia w naszej galerii...

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Wielkie grilowanie czyli wieczorne spotkanie wspólnot parafialnych PDF Drukuj

 

W ostatnim dniu maja wieczorem o godz. 19.00 za Domem Parafialnym rozpoczęliśmy wielkie grillowanie. Kilka pięknych chwil przy pieczonej kiełbasce i w przemiłym towarzystwie tych którzy odpowiedzieli na zaproszenie.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Bierzmowanie 2016 PDF Drukuj

 

W czwartek, 28 IV br. w naszej parafii miało miejsce Bierzmowanie. Szafarzem sakramentu był bp Marian Błażej Kruszyłowicz. Do sakramentu przystąpiło 30 osób (m.in. z ZS nr 10, ze szkoły przy ul. Kamiennej, z GM z Polic i dorośli). Na koniec uroczystości nie zapomnieliśmy o wspólnej fotografii. Oto krótka fotorelacja.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 28

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

336-1.jpg.jpg