Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
7.45, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Parafialny Festyn Rodzinny 2016 PDF Drukuj

 

W sobotę 11.06.2016 na placu przykościelnym odbył się coroczny Parafialny Festyn Rodzinny. Wprowadzeniem do wydarzenia była Msza Św. o godz. 11.00 a następnie nabożeństwo czerwcowe. Patron placu przykościelnego Ks. Henryk Świerkowski zadbał o wspaniałą pogodę, natomiast organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji m.in. Młode Talenty Szczecina, festiwalowe piosenki, występ dzieci ze Stołczyna, koncert zespołu Balbiny z Polic, koncert zespołu Magnolie, konkursy i zabawy dla dzieci, loterię fantową, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami, darmowe porady prawników i architekta, konsultacje naprotechnologiczne, wystawę fotograficzną, spotkanie z wolontariuszami schroniska dla zwierząt, zbiórkę elektrośmieci, grill, kawiarenkę, bar sałatkowy i coś na słodko. Po raz pierwszy odbył się także Festiwal skolwińskiego naleśnika podczas którego każdy mógł swoim sekretnym przepisem uwieść serca i podniebienia jury. Fotorelacja z wydarzenia w naszej galerii...

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Wielkie grilowanie czyli wieczorne spotkanie wspólnot parafialnych PDF Drukuj

 

W ostatnim dniu maja wieczorem o godz. 19.00 za Domem Parafialnym rozpoczęliśmy wielkie grillowanie. Kilka pięknych chwil przy pieczonej kiełbasce i w przemiłym towarzystwie tych którzy odpowiedzieli na zaproszenie.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Bierzmowanie 2016 PDF Drukuj

 

W czwartek, 28 IV br. w naszej parafii miało miejsce Bierzmowanie. Szafarzem sakramentu był bp Marian Błażej Kruszyłowicz. Do sakramentu przystąpiło 30 osób (m.in. z ZS nr 10, ze szkoły przy ul. Kamiennej, z GM z Polic i dorośli). Na koniec uroczystości nie zapomnieliśmy o wspólnej fotografii. Oto krótka fotorelacja.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie

 
Spotkanie Wielkanocne PZC Caritas PDF Drukuj

 

W sobotę 23 kwietnia 2016 roku w budynku Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie odbyło się wielkanocne spotkanie Wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

 

Galeria - Kliknij zdjęcie


Mszy Św. o godz. 11.00 w kościele seminaryjnym przewodniczył Henryk Wejman. Po Eucharystii wręczone zostały statuetki Caritas, którymi uhonorowano p. Rafała Zająca, dr Lucynę Biernacką i dr Jarosława Sieczkę. Pan Włodzimierz Gutkowski otrzymał medal, który przyznany został mu przez Caritas Polska. Na wspólnym świętowaniu zebrało się prawie 200 osób z 45 Parafialnych Zespołów Caritas. Nasza Parafię reprezentowała Dorota Matuszczak-Kozdroń.

 
Pustelnia de Foucauld PDF Drukuj

Niezbadane są drogi Bożego Miłosierdzia. Tych, których Pan powołuje do zgłębiania wielkości Jego Miłosierdzia, prowadzi przedziwnymi drogami. Tak było kiedyś w przeszłości i jest dzisiaj, właśnie tu na Wzgórzu Miłosierdzia w Szczecinie. Ale zacznijmy od początku… (Czytaj więcej)

 
Skolwinianie zakręceni pozytywnie PDF Drukuj

 

 

Z przyjemnością informujemy o utworzeniu nowego działu pt. "Skolwinianie zakręceni pozytywnie". Będziemy tam prezentować mieszkańców naszej parafii o nietuzinkowych umiejętnościach i pasjach. Na początek pan Wojciech Fras, miłośnik modelarstwa oraz laureat licznych nagród.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 28

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

582-1.jpg.jpg