Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
07.45, 09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Krucyfiks ze Skolwina PDF Drukuj

 

(kliknij zdjęcie aby obejrzeć program Arka z dnia 16.04.2017)


Zachęcamy do obejrzenia programu Arka, wyemitowanego dnia 16.04.2017 na antenie TVP3 Szczecin i poświęconego m.in. historii Krucyfiksu Skolwińskiego Chrystusa Króla.

Informację na ten temat można również znaleźć wybierając z głównego menu link Krucyfiks Skolwińskiego Chrystusa Króla

 
Wesołego Alleluja PDF Drukuj

 

 

 

Chrystus Pan Zmartwychwstał!!! Alleluja!!! Niech ta radosna wieść rozchodzi się wszędzie tam gdzie jesteśmy, gdzie pracujemy i gdzie odpoczywamy. Zmartwychwstanie dzieje się na naszych oczach i w naszym sercu. Dla Wszystkich mieszkańców Skolwina i dla naszych Gości i dla tych których odwiedzimy: Błogosławionych świąt.

 
Model skolwińskiego kościoła PDF Drukuj

 

Na jubileusz 60-lecia parafii powstaje model naszego kościoła. Autorem pracy jest znany modelarz Wojciech Fras - mieszkaniec Skolwina. Podglądnijmy prace, które cały czas trwają.

 
Konkurs plastyczny PDF Drukuj

 

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym na koncepcję rzeźby wieńczącej Grobowiec Dziecka Utraconego. Praca powinna zawierać symboliczne połączenie cierpienia i nadzei doświadczonych w procesie przeżywanej przez rodziców żałoby. Termin nadsyłania prac to 14.03.2017. Prace mogą mieć formę grafiki, malarstwa lub rzeźby.  konkurs jest kierowany do wszystkich osób pełnoletnich zainteresowanych tematem. Więcej informacji na stronie:

http://fundacjadonumvitae.weebly.com/aktualno347ci/konkurs-plastyczny-na-koncepcje-rzezby-wienczacej-grobowiec-dziecka-utraconego

Ks. Tomasz Ceniuch

 
Czasopisma - nowy dział na stronie parafialnej PDF Drukuj

 

"Na przestrzeni lat w przedwojennym i powojennym Skolwinie wydawane były gazety lokalne. Na pewno wiązało się to z szybkim pozyskaniem papieru z pobliskiej Papierni "Skolwin" ale też z żywym zainteresowaniem Skolwiniaków tematami związanymi z życiem dzielnicy, pracą, codziennością. W tej rubryce przedstawiać będziemy czasopisma do jakich udało się dotrzeć"... Ciąg dalszy nowym dziale - "Czasopisma".

 
Pustelnia de Foucauld PDF Drukuj

 

Kliknij zdjęcie aby obejrzeć program Arka z dnia 20.XI.2016

 

"Niezbadane są drogi Bożego Miłosierdzia. Tych, których Pan powołuje do zgłębiania wielkości Jego Miłosierdzia, prowadzi przedziwnymi drogami. Tak było kiedyś w przeszłości i jest dzisiaj, właśnie tu na Wzgórzu Miłosierdzia w Szczecinie. Ale zacznijmy od początku..." http://pustelniadefoucauld.pl/

20.XI.2016 o godz. 12.00 poświęcony został Krzyż, który stanie na polu w pobliżu ul. Łomżyńskiej, gdzie umiejscowiona będzie Pustelnia. Więcej szczegółów o pustelni na stronie http://pustelniadefoucauld.pl/ oraz na stronie TVP Szczecin w programie Arka z dnia 20 XI 2016r.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 29

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

497-1.jpg.jpg